Vanilla Ninja Eurovisiooni poolfinaalist välja: bänd rahul oma esitusega
Eesti bändi Vanilla Ninja ei pääsenud Eurovisiooni esimesest poolfinaalist finaali. Bändi liikmed, sealhulgas Kerli Kivilaan, avaldasid rahulolu oma esitusega, kuigi edukalt edasi ei mindud.
KultuurEurovisiooni esimeses poolfinaalis selgusid teisipäeval kaheksa finaalipääsejat, kuid Eestit esindanud Vanilla Ninja ei kuulunud nende hulka. Bändi esitusest hoolimata jäi edasipääs seekord saavutamata.
Vanilla Ninja liikmed, sealhulgas laulja Kerli Kivilaan, kommenteerisid tulemusi "Ringvaatele" antud intervjuus. Bändi sõnul olid nad oma poolfinaaliesitusega rahul ja kinnitasid, et pole midagi, mida oleksid teisiti teha soovnud.
"Me andsime endast parima ja oleme rahul sellega, kuidas esinemine läks," ütles Kivilaan. Bändi positiivne hoiak näitab, et kuigi finaali pääsemine ei õnnestunud, tuli neil kontestis kaasa võtta väärtuslik kogemus ja rahulolu oma sooritusega.
Eurovisiooni konkursil osalemiseks valiti Vanilla Ninja Eesti esindajana pärast avalikku valikprotsessi. Bändi esitus poolfinaalis näitas nende professionaalset lähenemist üks Euroopa suurimale muusikavõistlusele.
Ava rakenduses →