Tartu kunstnike liidu esimene kevadnäitus avab uksed

Tartu kunstnike liidu esimene kevadnäitus avab uksed

Tartu kunstimaja kolmes saalis avatakse reedel Tartu kunstnike liidu esimene kevadnäitus, mis toob kokku üksnes liikmekunstnike teosed. Näitus esindab kunstnike liidu uudset lähenemist ja võimaldab Tartu kunstiringkonnale näidata oma loomingut võrdselt ja süstemaatiliselt.

Kultuur

Tartu kunstimaja kolmes saalis avaneb sel nädalal Tartu kunstnike liidu esimene kevadnäitus, mille puhul on tegemist märgilise hetega organisatsiooni ajaloos. Näitus tähendab liidu jaoks uut sammu, esmakordselt koondatakse ainult liikmete loomingut, mis annab kunstnikele võimaluse oma tööde ühiseks esitamiseks.

Näituse avamine toimub sel reedel kell viis õhtul Tartu kunstimajas. See üritus sümboliseerib Tartu kunstnike liidu järjest kasvavat rolli piirkonna kultuurielus ja kunstnike ühiskonna tugevnemist.

Ainult liikmete loomingule keskendumine võimaldab näitusel saada homogeensemaks ja sügavamaks, kuna kõikide tööde valimine järgib ühtseid kriteeriume. Selline lähenemisviis annab vaatajatele võimaluse tutvuda Tartu kunstnike liigu praeguste ja aktiivsemate liikmete loomingu spektriga ning mõista piirkonna kunstitegemise hetkeseisu.

Ava rakenduses →