Stockholmis avatakse Eesti kunstnike näitus tehisarust

Stockholmis avatakse Eesti kunstnike näitus tehisarust

Stockholmi Duerr galeriis avatakse 16. mail Eesti maalikunstnike grupinäitus, milles osaleb viis kunstnikku. Näituse keskmes on tehisaru teema, mis loob huvitava dialoogi kunsti ja tehnoloogia vahel.

Kultuur

Rootsi pealinnas Stockholmis toimuv näitus toob kokku viis erinevat Eesti kunstnikku, kelle teosed käsitlevad tehisaru teemat. Näitusele on kaasatud Vano Allsalu, Gerda Hansen, Siiri Jüris, Carl-Robert Kagge ja Mart Vainre, kellede maalikunst esindab erinevaid lähenemisi ja stiile.

Duerr galeriiis asuv näitus avab uksed 16. mail ja pakub külastajatele võimalust tutvuda sellega, kuidas Eesti kunstnikud käsitlevad tehisaru temaatikat oma loomingutegevuses. Näituse kontseptsioon loob interesantse silla kunsti traditsiooni ja kaasaegsete tehnoloogiliste küsimuste vahel.

Stockholm on pikka aega olnud tähtis kunstikeskus Põhja-Euroopas, ja Eesti kunstnike näituse avamine seal kinnitab eesti kunsti rahvusvahelist tähtsust. Näitus pakub külastajatele võimalust näha, kuidas regionaalse kunsti esindajad reageerivad globaalsetele tehnoloogia ja humanitaaria määratletud väljakutsetele.

Ava rakenduses →