Rooney kritiseerib Alexander-Arnoldi välja jätmist
Endine Inglismaa pealik Wayne Rooney nimetab "meeletu" otsust, et Trent Alexander-Arnold jäeti välja Thomas Tucheli vahefinaalses koosseisus enne maailmameistrivõistlusi.
SportWayne Rooney, kes juhtis kunagi Inglismaa rahvuskoondist, väljendas oma arvamust Trent Alexander-Arnoldi väljajätmise kohta Inglismaa jalgpalliliigu maailmameistrivõistluste koosseisust. Rooney sõnul on see otsus "meeletu" ja viitab sellele, et Thomas Tuchel, kes on Inglismaa peatreener, ei teinud õigete valikute osas korrektset otsustavat jõupingutust.
Alexander-Arnold on üks Inglismaa kõige andekamaid parempoolseid kaitsjaid ja Liverpool mängija, kellel on olnud edukas hooaeg. Tema väljajätmine on tekitanud poleemikat jalgpalliajakirjanduses ja fännide seas, kes ei saa aru, miks on tema koondisesse mittevõtmine otstarbekohane.
Rooney sõnul peaks Tuchel olema võtnud Alexander-Arnoldi maailmameistrivõistlustele. Legendaarne mängija märkis, et selline otsus näib olevat ebaõige valikute tegemise märk, mis võib mõjutada Inglismaa võistlusvõimet tulevases turniirissa.
Ava rakenduses →