Retrobesti teine päev kestis hilisööni: laval Melanie C, Anne Veski ja Smilers

Retrobesti teine päev kestis hilisööni: laval Melanie C, Anne Veski ja Smilers

Ajastufestivali Retrobest teine päev möödus pidulikus meeleolus, kus muusikasõbrad jätkasid tähistamist kuni hiliste öötundideni. Õhtu kulminatsioonina astus peaesinejana lavale Spice Girlsi liige Melanie C. Rahva tuju hoidsid üleval ka kodumaise muusika legendid Anne Veski ja ansambel Smilers.

Kultuur

Retrobesti teine festivalpäev kujunes tõeliseks ajarändurite piduks, kus väsimust ei tundnud keegi. Festivalirahvas elas kaasa hea muusika saatel ning keegi ei kiirustanud koju, pidu kestis lausa hiliste öötundideni.

Õhtu suurimaks tõmbeks oli kahtlemata legendaarse Briti tütarlastebändi Spice Girls endise liikme Melanie C esinemine. Lauljatar, keda fännid tunnevad ka kui Sporty Spice'i, haaras publiku kaasa energilise etteastega, meenutades nii grupiaastaid kui ka oma soolokarjääri hitte.

Kodumaine muusikapärand ei jäänud samuti esindamata. Festivalirahvast kütsid üles eesti muusika ikoon Anne Veski ning armastatud ansambel Smilers, kelle nostalgitsevad lood sobisid Retrobesti retrovaimsusega suurepäraselt kokku.

Ava rakenduses →