Paul McCartney ja Ringo Starr laulavad esimest korda ühislugu

Paul McCartney ja Ringo Starr laulavad esimest korda ühislugu

Eksbiitlid Paul McCartney ja Ringo Starr koostöötavad esmakordselt duetis, mis ilmub McCartneyl mai lõpus välja tuleval albumil «The Boys of Dungeon Lane». Laulus osalevad ka Chrissie Hynde ja Sharleen Spiteri.

Kultuur

Paul McCartneyl ilmub mai lõpus uus plaat «The Boys of Dungeon Lane», mis sisaldab ajaloolist hetke muusikamaailmas. Albumil leidub duett Ringo Starriga, millega kaksikud esmakordselt koos laulavad oma pikka karjääri jooksul.

Kaksikel Beatlesist on aastakümneid välditud ühislugemisi, kuid nüüd otsustavad nad selle tühimiku täita. Duetti kaasaautoriteks on Chrissie Hynde ning ansamblist Texas pärit Sharleen Spiteri, kes annab laulule täiendavat sügavust.

McCartney on viimasel ajal aktiivselt oma uute plaatidega bändist, avaldades regulaarselt materjali, mis näitab tema jätkuvat loomingulist energiat seitsmekümnendates eluaastates. Ringo Starr on samuti muusikaliselt aktiivne, kuigi kahe biitli ühislooming on jäänud harulduseks.

Ava rakenduses →