Jäätmad pääsesid Shanghais MK-etapi podiumile

Jäätmad pääsesid Shanghais MK-etapi podiumile

Eesti vibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma saavutasid Shanghais peetaval maailmameistrivõistluste etapil plokkvibu segapaaride võistlusel kolmanda koha matšile pääsemise. See oli hooaja teine MK-etapp, kus Eesti esindajad näitasid head taset rahvusvahelisele konkurrentsiruumis.

Sport

Eesti vibulaskmine sai Shanghais läbiviidud maailmakarikaetapil head tulemust, kui Lisell ja Robin Jäätma jõudsid plokkvibu segapaaride kategorias kolmanda koha matšile. Hooaja teisel MK-etapil näitasid eesti sportlased korralikku sooritus konkureerimise Hiina linnas, kus osaleb paljudest riikidest parimad vibulaskjad.

Segapaaride võistlus kuulub vibulaskmise olümpialikku distsipliini ja nõuab paari siuhitust koostöös. Jäätmad näitasid head vormis ja jõudsid välja tipptasemel matšile, mis kinnitab nende stabiilset positiivi arengut rahvusvahelises vibulaskmises. Shanghais peaaegu maailmakarikat loetakse üheks rangeim ja prestigioonikamaks etappideks hooaja jooksul.

Eesti vibulaskmine on näidanud rahvusvahelisel tasandil järjepidevalt häid tulemusi viimaste aastate jooksul. Lisell ja Robin Jäätma kuuluvad Eesti vibulaskmise tippu ja nende saavutused toovad tunnustust Eesti spordile üldiselt. Kolmanda koha matšile pääsemine Shanghais on märgiline eduelement hooaja käigus ja näitab, et eesti sportlased on suutelised võistlema maailma parimatega.

Ava rakenduses →