Ekstreemmuusika legend Napalm Death saabub novembris Tallinnasse
Grindcore'i pioneeri Napalm Deathi kontsert toimub 17. novembril Paavli Kultuurivabrikus Tallinnas. Üritusele astuvad lavale ka bändid Master, The Brat ja Goatburner.
KultuurLegendaarne ekstreemmuusika bänd Napalm Death toob oma minetamatu energilahenduse Eestisse sel sügisel. Paavli Kultuurivabrik Tallinnas pälvib selle aasta ühe kõige põnevama rock-kontserdi, kui bänd astub 17. novembril üles.
Napalm Death on olnud grindcore'i zanri avalikud representandid üle nelja aastakümne, luues helilised kultusliku tähtsusega teosed, mis on inspireerinud lugematul hulgal muusikute. Nende kontserdid tunnevad end ülemaailmse muusikakogukonna sündmustena, kus ekstreemmuusika entusiasidid kogunevad jagama ühist passiooni.
Tallinnas toimuval üritusel jagavad lava kolm täiendavat bändi: Master, The Brat ja Goatburner. Need bändid toovad omaette kaasaegseid kõlakombinatsioone, mis sobivad suurepäraselt Napalm Deathi briljantse muusikalise pärandiga. Kontsert pakub Eesti ekstreemmuusika fännidele haruldast võimalust näha ühe kõige olulisema bändi elu performantsed.
Ekstreemmuusika turism Eestisse näitab, et Tallinna ja üldiselt Eesti muusikaareen on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse ja atraktiivsuse. Selles kontekstis omandab Napalm Deathi külaskäik märkimisväärse tähtsuse nii kohalikule muusikakultuurile kui ka festivalide ja sündmuste industriale.
Ava rakenduses →