Eestlased usuvad Vanilla Ninja Euroviisioni edusse

Eestlased usuvad Vanilla Ninja Euroviisioni edusse

Eurorvisiooni eel küsisid ajakirjanikud tänaval käijiutelt, kuidas nad hindavad Vanilla Ninja võimalusi finaali pääsemiseks. Eestlased väljendavad nii lootusi kui kahtlusi Eesti esindaja ees, kes astub võistlustulle 70. Euroviisiooni võistlusele.

Kultuur

Juba homme, 12. mail alustavad ettevalmistused Eesti Euroviisiooni võistluseks, kus Vanilla Ninja esindab riiki rahvusvahelisel muusikalavadel. Tänavatel tehtud küsitlus näitab, et eestlased on segase tundega oma võistlustulijale, vahides optimismi ja skeptitsismi.

Vastandused käivad põhiliselt kahe küsimuse ümber: kas Vanilla Ninja suudab finaalivõistlusele pääseda ja kuidas vastas bänd oma võistlusloole uue versiooniga. Paljud küsitletu tõid välja, et laulu muutmine võib olla kahekordselt otsustav - see võib kas muuta selle veelgi atraktiivsemaks rahvusvahelisele publiikule või vastupidi, hävitada originaalse karisma.

Tänavakeskus küsitletu hulgas domineerisid sedasorti vastused nagu "ma loodan, et saame edasi, aga jah..." - märk segavast optimismist ja ärevusest samal ajal. Ühed usuvad, et selle bändi kogemus ja heli on piisav, et finaalile jõuda, teised kahtlevad, kas Euroopa muusikasaali seal olev maitseline konkurents lubab Eestil taga käia.

Ava rakenduses →