Beatrice vastab Elva jaanipeo skandaalile: "See oli minu jaoks viimane piir"

Beatrice vastab Elva jaanipeo skandaalile: "See oli minu jaoks viimane piir"

Elva jaanipeo ümber puhkenud skandaal jätkub, kui laulja Beatrice avaldas sotsiaalmeedias pika vastulöögi ürituse korraldajale. Beatrice väidab, et teda saadeti esinemiselt ära solvangute ja tühjade kätega ning et tegemist pole esimese ebameeldiva kogemusega selle korraldajaga.

Kultuur

Elvas toimunud jaanipeo skandaal ei ole vaibunud, laulja Beatrice avaldas sotsiaalmeedias mahuka postituse, milles vastab ürituse korraldaja varasematele selgitustele ning kirjeldab juhtunut omaenda vaatenurgast.

Beatrice sõnul saadeti ta esinemiselt ära solvangutega ja tühjade kätega, mistõttu otsustas ta avalikkuse ette astuda. «See juhtum oli aga minu jaoks viimane piir!» kirjutas ta, viidates sellele, et varasemad pinged sama korraldajaga on olnud pikaajalised.

Artisti sõnul pole tegemist ühekordsete erimeelsustega, ta väidab, et ebameeldivad kogemused selle konkreetse ürituse korraldajaga ulatuvad kaugemale kui vaid tänane intsident. Beatrice rõhutas, et otsustas seekord vaikida mitte jääda ning astus avalikult välja, et selgitada oma seisukohta.

Skandaal puhkes pärast Elva jaanipidu, mil levima hakkasid teated artisti ja korraldaja vahelisest tülist. Korraldaja oli eelnevalt andnud omapoolsed selgitused, millele Beatrice nüüd sotsiaalmeedia vahendusel vastulöögi andis. Vaidlus tõmbas avalikkuse tähelepanu nii artisti õigustele kui ka ürituste korraldajate ja esinejate vaheliste suhete läbipaistvusele.

Ava rakenduses →